Täpsustame ehete olemasolu. Palun oota...
PealehtFIRMA KOHTA

ETTEVÕTTEST

1994. aastal asutatud Teaduslik Tootmisettevõte "EPL Diamond" suurim teemantite tootja Sahha Vabariigis.

Täna on "EPL Diamond" kontsern, mis ühendab endas teemantide lõikamise tootmist, oma ehete tootmist ja oma juveelipoodide jaemüügivõrku.

Alates 1994. aastast on meistriteosed "EPL Diamond" andnud moele suuna ja said osaks kõige intiimsematest lugudest kogu maailmas. "EPL Diamond" alustab oma ajalugu 1994. aastal, kui Pjotr Stepanovitš Fjodorov asutas Sahha Vabariigis (Jakuutia) Jakutski linnas teemandite töötlemiseks eksperimentaalse tootmislabori "EPL Diamond".

1997. aastal osales ettevõte esimese Venemaa ettevõttena Iisraeli teemantbörsil ja 2004. aastal sai Shanghai teemantbörsi liikmeks. Esimene salong avati 2006. aastal Jakutski linnas ja samal aastal sai "EPL" Venemaa juveliiride gildi liikmeks. Alates 2007. aastast on salongid avatud Moskva linnas ja Venemaa teistes piirkondades. Ettevõte viib läbi täieliku tootmistsükli: alates mistahes keerukusega teemantide lõikamisest kuni ehete tootmise ning hulgi- ja jaemüügini Venemaal ja välismaal.

26-aastase eduka töö eest võitis "EPL Diamond" kindlalt Venemaa juveelituru liidri staatuse. Täna on ettevõttel üle 60 salongi, mis asuvad Venemaal, Kasahstanis, Saksamaal, Austrias, Horvaatias ja USAs. "EPL Diamond" omab absoluutse puhtuse Triple Excellent hinde, mida tunnustab GIA (Ameerika Gemoloogiainstituut), ning need on laitmatu maitse ja kõrgeima kvaliteedi standardid.

EPL Diamond Juveeli maja üheks põhivaraks on patenteeritud ainulaadne lõikamise meetod – "FIRING ICE" – "LÕÕMAV JÄÄ". "Lõõmav jää" on täiuslikud teemandid vastavalt maailmastandardile "Hearts and arrows" Südamed ja nooled. Ainult 1% maailma töötlemata teemantidest sobib ideaalsete teemantide tootmiseks. Tänu oma lõikurite ja juveliiride koolile, mille koolitus vastab kõigile maailma kvaliteedistandarditele, “EPL Diamond" on pakkunud oma klientidele täiuslikult lõigatud "Lõõmav jää" teemante alates 2008. aastast.

EPL Diamond juveelimaja üheks põhivaraks on patenteeritud ainulaadne lõikamise meetod – "FIRING ICE" – "LÕÕMAV JÄÄ". "Lõõmav jää" on täiuslikud teemandid vastavalt maailmastandardile "Hearts and arrows". Ainult 1% maailma töötlemata teemantidest sobib ideaalsete teemantide tootmiseks. Tänu oma lõikurite ja juveliiride koolile, mille koolitus vastab kõigile maailma kvaliteedistandarditele, “EPL Diamond" on pakkunud oma klientidele täiuslikult lõigatud "Lõõmav jää" teemante alates 2008. aastast.

Lai ehtevalik võimaldab brändil pakkuda nii tipptasemel ehteid kõige erakordsema sündmuse jaoks kui ka taskukohasemaid, kuid mitte vähem luksuslikke teemantehteid. Juveliirid, ettevõtte "EPL Diamond" kunstimeistrid loovad kõrgeima ehtekunsti näidised, mis muutuvad koheselt kaasaegseks klassikaks. Iga toode on lugu, eriline meeleolu ja originaalne vaade.

Valides kaubamärgi "EPL Diamond" saab Sinust osa maagilisest unistuste maailmast, mille sümboliks on ettevõtte peamine eesmärk – tuua õnne maailma igale neiule. "Planeet Maa. Teemandid. EPL."

TT "EPL Diamond" pälvis 2012. aastal viiendat korda järjest tööstus- ja kaubandusministeeriumi auhinna "Parim Venemaa eksportija".

"EPL Diamond" lõike- ja juveelitehased asuvad Jakutskis – ühes vanimas Siberi ja Kaug-Ida linnas, Sahha Vabariigi (Jakuutia) pealinnas.

Tagasi
Kasutame küpsiseid teie veebilehe kasutuskogemuse parandamiseks. Meie veebilehte kasutades nõustute küpsistega. Lisateave
Sain aru!